O nas

O nas

Firma

Jesteśmy międzynarodowym dostawcą rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i higienę w domach, miejscach pracy i punktach usługowo-handlowych. Marka airQ2 powstała w Polsce z inicjatywy grupy przedsiębiorców, naukowców, lekarzy i inżynierów, którym bliska jest kwestia poprawy bezpieczeństwa i komfortu ludzi w zakresie jakości powietrza. Zespół airQ2 od początku pracuje intensywnie nad zaawansowanymi rozwiązaniami na rzecz czystości powietrza wewnętrznego (JPW/IAQ) oraz higieny powierzchni pionowych i poziomych w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Misja

Naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa, zdrowia i komfortu ludzi w zakresie jakości powietrza wewnętrznego oraz higieny pomieszczeń. Dbamy o to byś oddychając w domu czuł świeże górskie powietrze.

Zespół

Jesteśmy grupą doświadczonych naukowców, lekarzy, inżynierów i przedsiębiorców. Łącząc wiedzę o zdrowiu, technologii i rynku, tworzymy mocny fundament na rzecz rozwoju i popularyzacji rozwiązań poprawiających jakość powietrza.

Badania i rozwój

Inwestycja w wiedzę jest mocno wpisana w DNA airQ2. Naszym celem jest ulepszanie istniejących rozwiązań i projektowanie nowych koncepcji w celu zaspokojenia potrzeb Klientów. Nasz dział rozwoju prowadzi projekty badawczo-rozwojowe nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które znajdują zastosowanie w zaawansowanych technologiach i produktach. To właśnie innowacje są źródłem naszej pozycji na międzynarodowym rynku.